Bezpieczeństwo

Business Safety Agency jako jedną z usług w dziale bezpieczeństwa biznesu posiada ochronę marki i znaku towarowego.

Marka jako oznaczenie usługi lub produktu wspomaga odróżnienie jej od innych na tle konkurencji. Markowe produkty kojarzą się z określonymi właściwościami i jakością więc są wyznacznikiem przy wybieraniu produktów przez użytkownika. W tej dziedzinie prywatny detektyw sprawdza czy doszło do nieautoryzowanego użycia znaku handlowego.

Znak towarowy jest wizytówką firmy i pierwszym czynnikiem, który tworzy jej wizerunek. Agencja detektywistyczna analizuje i kontroluje czy inne osoby korzystają w sposób nielegalny z własności przemysłowej danego podmiotu. Business Safety Agency podejmuje działania w celu zapobiegania naruszeniom znaków towarowych ze strony osób trzecich, jak i uniemożliwienia czerpania przez osoby trzecie korzyści materialnych z ich wykorzystania.

Nowe znaki towarowe na rynku pojawiają się praktycznie codziennie. A znak towarowy jest cennym składnikiem majątku przedsiębiorstwa dlatego detektyw proponuje odpowiednią ochronę oraz politykę bezpieczeństwa zapobiegania naruszeniom ze strony konkurencji.

Szybki kontakt

Business Safety Agency
Sp. z o.o.

Pruszkowska 17
02-119 Warszawa

phoneIcon(22) 613 60 30

mobileIcon503 060 180