Usługi

Business Safety Agency w swojej ofercie usług posiada bardzo szerokie zagadnienie jakim jest śledztwo gospodarcze. Kwestia śledztwa gospodarczego dotyka bardzo wielu problemów w podmiotach gospodarczych, ponieważ dotyczy zagadnień przestępstw gospodarczych i finansowych m.in.: kradzież, naruszenie tajemnicy handlowej, oszustwa, wyłudzenia, przekupstwo czy korupcja, manipulacje księgowe czy finansowe, naruszenia etyki, różnego rodzaju nieprawidłowości i wiele innych.

Początkową reakcją detektywa na nieprawidłowości jest rzetelna analiza stanu sprawy i podjęcie precyzyjnie określonych czynności. W owej materii detektyw ma za zadanie wykryć przypadki nadużyć gospodarczych w firmach, instytucjach, organizacjach itp. i doprowadzić do minimalizacji ich skutków poprzez ujawnienie osób odpowiedzialnych. Prowadzimy kompleksowe i wszechstronne dochodzenie na zlecenie właścicieli firm, zarządów, akcjonariuszy, banków, firm ubezpieczeniowych i innych zainteresowanych stron. Dlatego w owej kwestii bardzo ważne jest doświadczenie, rzetelność i kompetencja.

Agencja detektywistyczna wykonując działania w zakresie śledztwa gospodarczego gwarantuje współpracę z ekspertami adekwatnymi do danej sytuacji, adwokatami czy radcami prawnymi. Działania naszej agencji doprowadzają do ustalenia sprawców działających na szkodę przedsiębiorstwa. Detektyw przedstawia zleceniodawcy skrupulatny i wiarygodny materiał dowodowy.


 

Szybki kontakt

Business Safety Agency
Sp. z o.o.

Pruszkowska 17
02-119 Warszawa

phoneIcon(22) 613 60 30

mobileIcon503 060 180